INFORMACIJE O LETOVANJIH ZPM (POREČ) IN RK (PUNAT)

Tudi letos nameravata oba organizatorja letovanj (ZPM in RK) organizirati in izpeljati letovanje, ZPM v Poreču in RK v Punatu.

Prijavnice so že objavljene na spletnih straneh organizatorjev. Če želite uveljavljati pravico do subvencije letovanja, ki jo za ta namen daje Občina Hoče-Slivnica, morate ob prijavnici poslati tudi kopijo veljavne odločbe o otroškem dodatku.

Prijavnica bo z vsemi potrebnimi prilogami služila kot osnovna rezervacija termina in kraja letovanja ter sredstev za subvencioniranje letovanja.

Vse podrobne informacije o letovanju otrok v Poreču (ZPM) najdete na spletni povezavi:

Skenirano prijavnico in veljavno odločbo o otroškem dodatku pošljete na

e-naslov: letovanja@zpm-mb.si ali po pošti na naslov ZPM Maribor, Razlagova ulica 16, 2000 Maribor.

Za letovanje v Punatu bo veljalo enako: skenirano prijavnico in odločbo lahko pošljete po e-pošti: letovanje@rkmb-drustvo.si. oz. po pošti na naslov RK Slovenije – OZ Maribor, Ulica Pariške komune 13, 2000 Maribor.

Informacije za letovanje v Punatu (RK Maribor) najdete na spletni povezavi:

www.punat.si

PROSIM VAS, DA PRIJAVNIC IN ODLOČB ZA OTROŠKI DODATEK NE NOSITE IN NE POŠILJATE V ŠOLO, AMPAK SAMO NA NASLOVE ORGANIZATORJEV!

Za dodatne informacije lahko pokličete šol. svet. delavko Dragico Borko, tel. št. 616 558 4.

Informacije pripravila šol. svet. delavka