Vabljeni k izposoji knjig

Spoštovani starši in otroci!

Srečno, zdravo in uspešno leto 2021 vam želim ter čim več novih bralnih izkušenj.

Sporočam, da še vedno poteka izposoja gradiva, kot je bilo objavljeno v mesecu decembru.

Knjige naročite na mojo elektronsko pošto: lidija.mazgan@os-hoce.si. Lahko zapišete točno določen naslov knjige in avtorja ali pa vam pripravim ustrezno literaturo po mojem izboru.

Na centralni šoli lahko knjige prevzamete vsak dan med 12.00 in 14.00, in sicer na glavnem vhodu pri informatorki. Naročilo mora biti oddano do 11.00 (v sredo do 10.00), da lahko knjige dvignete še isti dan, sicer vas bodo čakale naslednji dan.

Na podružnični šoli poteka izposoja enkrat tedensko, in sicer vsako sredo od 12.00 do 13.00. Knjige izročam pri stranskem vhodu pri kuhinji.

Pomembno: Po knjige pride le zdrava oseba, ki upošteva vse predpise NIJZ! Knjige lahko vrnete v škatlo, ki bo pred vhodnimi vrati ali pa jih boste učenci vrnili, ko boste spet na šoli.

Vljudno vabljeni k izposoji knjig.

Lepo vas pozdravljam.

Lidija Mazgan, knjižničarka

Zbiranje zamaškov za Luko – Šolska skupnost

Pozdravljeni, spoštovani starši, dragi učenci! Naprošam vas, da stopimo skupaj in pomagamo.

• Zamaške, ki jih zbiramo v okviru šolske skupnosti za dečka Luka, lahko oddate v škatlo, ki je nastavljena pred trgovino v Botaničnem vrtu ali pred trgovino Mercator oz. od ponedeljka, 4. 1. 2020 pred Skunk – okrepčevalnico v Hočah.
  • Z zbiranjem zamaškov boste pomagali 7-letnemu Luku iz Poljčan pri njegovih terapijah, ki jih potrebuje zaradi cerebralne paralize.

»Zahvaljujemo se vam za vsak zamašek.« LUKOVI  STARŠI.

Akcija traja kljub trenutni situaciji.

Pridružujem se zahvali in voščilu Športnega društva E.M.I, ki vam ga prilagam.

»Zahvaljujem se vam za podporo pri kreiranju športne dobrodelne zgodbe in pri zbiranju plastičnih zamaškov za Luko Brajlih. Hvala vam, da ste del te naše skupne poti.¨«

Srečno naj bo 2021-to.

Bogomir Dolenc
Športni klub E.M.I.
Naj vam 2021 napiše uspešno zgodbo.
Želim(o) vam srčno in polno gibanja novo leto; in hvala vam za sodelovanje, podporo ter
usmeritve skozi preteklo leto.
Se vidimo na poti skozi 2021-to!

Ob skodelici dobrega čaja in slastnih piškotih pa prisluhnite še voščilu, ki ga pošiljam kot mentorica Šolske skupnosti vsem skupaj, ki ustvarjate zgodbo naše šole v Hočah.

Hvala vam, vse dobro v letu, ki prihaja.

Lep pozdrav,

Mateja G. Prešeren, mentorica ŠS OŠ Hoče