Sporočam, da za učence od 4. do 9. razreda še vedno poteka izposoja gradiva, kot je bilo objavljeno v mesecu januarju.

Knjige naročite na mojo elektronsko pošto: lidija.mazgan@os-hoce.si. Lahko zapišete točno določen naslov knjige in avtorja ali pa vam pripravim ustrezno literaturo po mojem izboru.

Na centralni šoli lahko knjige prevzamete vsak dan med 12.00 in 14.00, in sicer na glavnem vhodu pri informatorki. Naročilo mora biti oddano do 11.00, da lahko knjige dvignete še isti dan, sicer vas bodo čakale naslednji dan.

Na podružnični šoli vodi izposojo ga. Jasna Pitamic. Knjige naročite na njeno elektronsko pošto: jasna.pitamic@os-hoce.si. Knjige lahko prevzamete v pon., čet. ob 13.15 in v petek ob 12.15 .

To velja do vrnitve učencev na šolo. V času zimskih počitnic od 15. 2. do 19. 2. 2021 ne bo izposoje.

Pomembno: Po knjige pride le zdrava oseba, ki upošteva vse predpise NIJZ! Knjige lahko vrnete v škatlo, ki bo pred vhodnimi vrati ali pa jih boste učenci vrnili, ko boste spet na šoli.

Vljudno vabljeni k izposoji knjig.

Lepo vas pozdravljam.
Lidija Mazgan, knjižničarka