ŠOLA ZA STARŠE

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor, Lavričeva 5 ponovno organizira skupinsko obliko dela  za starše: ŠOLO ZA STARŠE, ki želijo izboljšati starševske veščine in vzgojno učinkovit pri soočanju z izzivi odraščanja.

Vabimo starše, ki si prizadevajo biti dovolj dobri starši, vzgojno prepričevati težave svojih otrok, omejevati morda že izražene težave otrok in mladostnikov in jim biti v oporo pri odraščanju, da se nam pridružijo v skupino. Prvič se bomo srečali v ponedeljek 4.10.2021 ob 17.00 v prostorih Svetovalnega centra za otroke, mladostnike in starše Maribor. Lavričeva 5.

V desetih srečanjih se bomo izobraževali o vzgojnih potrebah odraščajočih in o ustreznem vzgojnem pristopu staršev. Pri tem si bomo izmenjevali izkušnje, pogovarjali in vadili starševske veščine….

Dodatne informacije in prijave do zapolnitev mest sprejemamo do  na tel. Št. 02-49-700, 02-49-704  in el. naslovu svetovalni.center-mb@guest.arnes.si

Zloženka (.pdf)

Strokovna delavka: