OBVESTILO O VPISU OTROK V 1. RAZRED OSNOVNE ŠOLE DUŠANA FLISA HOČE ZA ŠOLSKO LETO 2022/23

Spoštovani starši/skrbniki bodočih prvošolcev,

obveščamo vas, da bo vpis v 1. razred OŠ Dušana Flisa Hoče za šolsko leto 2022/2023 potekal v prostorih Večnamenske športne dvorane pri OŠ Dušana Flisa  Hoče, in sicer:

• v torek, 15. 2. 2022, od 8.00 do 12.30 in od 16.00 do 18.00,
  • v sredo, 16. 2. 2022, od 8.00 do 12.30 in od 16.00 do 18.00,
  • v četrtek, 17. 2. 2022, od 8.00 do 12.30.

V skladu s priporočili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport vas bomo zaradi zagotavljanja varnostnih ukrepov za zmanjšanje tveganja okužbe k vpisu bodočih prvošolcev vabili po vnaprej določenem časovnem razporedu.

S klikom na  REZERVACIJA TERMINA izberite želeni termin, ki vam najbolj ustreza in je še na voljo.

Ko boste termin potrdili, boste na elektronski naslov, ki ste ga vpisali, prejeli potrdilo o rezervaciji.

V OŠ Dušana Flisa bomo vpisovali otroke iz naselij Bohova, Hočko Pohorje, Pivola, Polana, Rogoza, Slivniško Pohorje, Spodnje in Zgornje Hoče.

Starši/skrbniki morate v prvi razred osnovne šole vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let (letniki 2016) in starejše.

Starši/skrbniki lahko vpišete svojega otroka le na eno šolo, praviloma v osnovno šolo v šolskem okolišu v katerem otrok stalno ali začasno prebiva. V drugo osnovno šolo lahko vpišete otroka v primeru, če šola drugega šolskega okoliša s tem soglaša.

Če imate namen otroka vpisati na šolo izven kraja bivanja ali če načrtujete preselitev, vas prosimo, da o svoji nameri obvestite obe šoli.

Vpisa se naj udeleži le en zdrav starš, ki izpolnjuje pogoje PCT. Prosim vas, da uporabite zaščitno masko, da si ob vstopu v šolo razkužite roke in da upoštevate varnostno razdaljo. Le tako bomo lahko zagotovili ustrezne higienske pogoje in varnostne ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe.

Lepo vas pozdravljamo.

Hoče, 4. 2. 2022                                                  Alojz Velički, ravnatelj

KRVODAJALSKA AKCIJA

Spoštovani.

V prostorih naše šole bo v petek 4. 3. 2022,     med 7:00 in 12:00 uro

potekala KRVODAJALSKA AKCIJA,

ki jo organizirata KORK Hoče in ZRS za transfuzijo Maribor.

Darovanje krvi je gotovo ena najpomembnejših oblik pomoči sočloveku.

Če izpolnjujete pogoje in želite darovati kri, vas vljudno prosimo, da se predhodno naročite na telefonski številki 02 321 22 71 ali 041 320 796.