Izbira poklica je ena izmed pomembnih življenjskih odločitev, zato želimo pred vpisom v srednje šole to odločitev olajšati tako, da učencem  predstavimo različne poklice in srednje šole.

Vabimo vas, da v torek, 25. 10. 2022, med 17. in 18. uro obiščete »PREDSTAVITEV SREDNJIH ŠOL IN POKLICEV«.

V tem času se boste lahko pogovorili s predstavniki srednjih šol in njihovimi dijaki, pridobili informacije iz prve roke, prejeli informativni material in si ogledali izdelke učencev njihovih šol.

Predstavitev poklicev oz. šol bo potekala v Kulturnem domu v Hočah, udeležili pa se jih bodo tudi učenci in starši OŠ Franca Lešnika Vuka in OŠ Miklavž na Dravskem polju.

Prosimo vas, da zaradi gneče svoje avtomobile parkirate pri OŠ Dušana Flisa Hoče.

Vabimo vas, da priložnost izkoristite in tako pridobite nove informacije, ki bodo pomagale pri izbiri poklica oz. srednje šole.

Dragica Borko,                                                    Alojz Velički,

šolska svetovalna delavka                                           ravnatelj