Obveščamo vas, da bodo gledališke predstave, ki so jih učenci obiskali oziroma jih bodo še obiskali, poravnane iz sredstev šolskega sklada.

Ob koncu leta so si balet Hrestač ogledali učenci 4. in 5. razredov (cena vstopnice 9 EUR na učenca), baletno pravljico Kekec si bodo ogledali učenci od 1. – 3. razreda (cena vstopnice 7 EUR) in baletno predstavo Romeo in Julija učenci od 6. – 9. razreda (cena vstopnice 9 EUR).

Po sklepu Upravnega odbora ŠS bodo vstopnice plačane iz zgoraj omenjenih sredstev, starši boste tako plačali samo prevozne stroške do gledališča in nazaj do šole.

Prisrčno se vam tudi zahvaljujemo za prostovoljne prispevke, ki ste jih nakazali na račun šolskega sklada.

Lepo vas pozdravljamo.

Upravni odbor Šolskega sklada