V tednu otroka smo učence 1. razredov sprejeli v Šolsko skupnost učencev Osnovne šole Dušana Flisa Hoče.

Ob tej priložnosti so prvošolci zaprisegli in obljubili, da se bodo pridno učili, upoštevali šolska pravila, spoštovali sebe in druge, pazili na svoje zdravje in varnost, varovali okolje in naravo ter vedno in povsod skrbeli za ugled naše šole. Odgovarjali so na raznovrstna vprašanja o šoli ter se pomerili med seboj v poligonu.

Učenci šole so jim pripravili lep sprejem s kulturnim programom, gospa podravnateljica pa jim je namenila spodbudne besede. Program sta vodili Nuša Volk in Maja Vočanec. Po svečani zaobljubi so razredničarke podelile učencem obeske z grbom naše šole ter sladko presenečenje.

Vsem prvošolcem ob vstopu v šolsko skupnost čestitamo in jim želimo veliko uspehov. Upamo, da bodo stkali prisrčna prijateljstva in ustvarili nepozabne spomine na šolske dni.

Mentorica: Mateja G. Prešeren