Šolski sklad

Šolsko leto 2023/2024

Spoštovani starši.

V našem Zavodu že nekaj let uspešno deluje šolski sklad. Njegov namen je skrb za otroke matične in podružnične šole ter skrb otrok vrtcev Hoče in Rogoza. Do sedaj smo z zbranimi sredstvi omogočali učencem udeležbo na tekmovanjih, sofinancirali smo nadstandardne dejavnosti nadarjenih učencev ter pomagali pri nakupu opreme. Zahvaljujemo se vsem, ki ste s svojimi donacijami in svojim delom prispevali k uresničitvi načrtovanih projektov in aktivnosti.

V želji, da bi v šolskem letu 2023/2024 še naprej podpirali šolski sklad z omogočanjem nadstandardnih programom šole in vrtca ter pomagali učencem iz finančno šibkejših okoljih, vam bomo hvaležni za vsak vaš:

• osebni prispevek v šolski sklad – določite s klikom na QR kodo ali plačilom položnice, ki jo dobite na vidnih mestih zavodov (priloga spodaj v točki 1.) in/ali
  • prispevek z naslova dohodnine – izpolnite obrazec (priloga spodaj v točki 2., 3. in 4.).

Skupaj gradimo boljši jutri za naše otroke.

S prijaznimi pozdravi, v imenu upravnega odbora Šolskega sklada Osnovne šole Dušana Flisa Hoče Polonca Kužner

Priloge:

1. Sporočilo za starše
  2. Prošnja za namenitev dela dohodnine za donacije v Šolski sklad
  3. Navodila za izpolnjevanje zahteve za nameniitev dela dohodnine za donacije
  4. Obrazec zahteve za namenitev dela dohodnine za donacije

Pretekla šolska leta

Šolsko leto 2022/23

Zaključno poročilo za šolsko leto 2022/23

Šolsko leto 2021/22

Zaključno poročilo 2020/21

Šolsko leto 2020/21