Govorilne ure učiteljev

IZVEDBA GOVORILNIH UR V RAZMERAH, POVEZANIH S COVID-19:

– dopoldanske govorilne ure bodo potekale po predhodnem dogovoru z učiteljem (po spodaj objavljenem urniku) na daljavo ali »v živo«.

– popoldanske govorilne ure bodo potekale 1. četrtek v mesecu na daljavo po predhodnem dogovoru z učiteljem ali »v živo«.

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

 

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

1. ČETRTEK V MESECU

 HOČE: 16.30 – 17.30

PODRUŽNICA: 16.15 -17.15

PRIIMEK IN IME UČITELJA DAN URA OD – DO PROSTOR PROSTOR
BOBOVNIK VLASTA 1.torek v mesecu 9.10-9.55 zbornica 1, zg. avla uč. št. 7
BOHNEC JASNA vsak četrtek 7.00-8.00 pisarna svet. delavke v vrtcu pisarna svet. delavke v vrtcu
BRUMEC MRZLEKAR SUZANA 1. sreda v mesecu 8.20 -9.05 kabinet rp ali gibalnica učilnica 3. a
CRISTEA V. LOREDANA 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet 2. / všd uč. 23 (fiz.)
DEBELJAK MAJA
  1. sreda v mesecu
11.05 – 11.50 zbornica 1 učilnica št. 22
DUH ALEKSANDER
  1. sreda c mesecu
11.05- 11.50 kabinet zgo kabinet zgo
DVORŠAK ANJA
  1. torek v mesecu
11.05-11.50 pisarna šolske svetovalne delavke pisarna šolske svetovalne delavke
FRECE KATJA
  1. petek v mesecu
8.20 – 9.05 zbornica reka učilnica 4. d
FUCHS TEJA 1. ponedeljek v mesecu 8.20 – 9.05 Kabinet rp ali gibalnica učilnica 1. a
GABRIJAN PREŠEREN MATEJA
  1. četrtek v mesecu
8.20 – 9.05 Kabinet rp  učilnica 4. B (41)
HARTMAN NIKA 1. ponedeljek v mesecu 9.10 – 9.55 Kabinet rp ali gibalnica UČILNICA 3. B
HREN PATRICIJA 1. ponedeljek v mesecu 8.20-9.00 Kabinet rp ali gibalnica 2.b (38)
JANŽIČ PRIMOŽ 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
KAMBIČ ALEKSANDRA 1. petek v mesecu 9.10-9.55 zbornica 1 Uč. 15
KARANOVIČ MAŠA 1. torek v mesecu 8.20-9.05 SEJNA SOBA
KARLATEC MOJCA 1. četrtek v mesecu 9:10-9:55 zbornica 1 zbornica 1
KOČEVAR VOLJČ TANJA 1. ponedeljek v mesecu 11.55 – 12. 40 zbornica 1 zbornica 1
KOKOL ANITA 1.  sred v mesecu 7.30 – 8.20 Učilnica 1, športna dvorana Učilnica 1, športna dvorana
KOLARIČ MOJCA 1. ponedeljek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet rs učilnica 4. c
KOREN BOŠTJAN 1. torek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet 1. / všd zbornica 1
KRAJNC ANDREJA 1. sreda v mesecu 11.05- 11.50 Zbornica 1 Učilnica št. 6
LETONJA STANISLAVA 1. četrtek v mesecu 10.15-11.00 kabinet mat/fiz kabinet mat/fiz
LIPUŠ JOCA 1. sreda v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet zgo kabinet zgo
METLIČAR VUKMANIČ DANIJELA 1. četrtek v mesecu 8.20 – 9.05 zbornica učilnica št. 8
MURŠEC SAŠA 1. ponedeljek v mesecu 8.20-9.05 kabinet DSP kabinet DSP
NIKOLIČ NATAŠA 1. četrtek v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica 1 učilnica 13
OBAHA SANJA
  1. torek v mesecu
10.15 – 11.00 zbornica 1 ZBORNICA
ODER NUŠA 1. ponedeljek v mesecu 8.20 – 9.05 kabinet dsp kabinet dsp
OLAS KOVAČ OLGA 1. sreda v mesecu 12.00 – 13.00 GIBALNICA UČILNICA 1. C
ORTHABER JERNEJA
  1. petek v mesecu
8.20- 9.05 Zbornica 1 gosp (učilnica št.2)
PAPOTNIK LIDIJA 1.torek v mesecu 11.55-12.40 gibalnica Učilnica 4, športna dvorana
PAULIČ MAJA 1. četrtek v mesecu 10.15 – 11.00 zbornica 1 zbornica 1
PEĆANAC BRIGITA
  1. petek v mesecu
11.05 – 11.50 gibalnica 33 (1.b)
PEĆANAC DANIJELA
  1. torek v mesecu
10.15–11.00                  zbornica učilnica št. 23
PETROVIĆ KOS MAJA
  1. ponedeljek v mesecu
11.55 – 12.40 ZBORNICA 2 ZBORNICA 2
PITAMIC JASNA
  1. sreda v mesecu
11.05-11.50 Zbornica poš reka 3. C
PRIJATELJ MOJCA 1. četrtek v mesecu 10.15 – 11.00 učilnica LUM 1 učilnica LUM 1
RAMASIMANANA VIRTIČ MARY  ELLEN 1.torek v mesecu 11.55 – 12.40 ZBORNICA 1
ROB NATALIJA 1.torek v mesecu 9.10 – 9.55 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT. 12
SKERLOVNIK MAJA
  1. petek v mesecu
9.10 – 9.55 GIBALNICA ALI KABINET RP 1.C
SMRDEL VLASTA
  1. 1. ponedeljek v mesecu
10.15 – 11.00 gibalnica učilnica 2. a (29)
SRNKO KARMEN
  1. ponedeljek v mesecu
10.15 -11.00 kabinet dsp kabinet dsp
SVATINA JANŽIČ LEA 1. petek v mesecu 9.10 – 9.55 Zbornica 1 zbornica 1
ŠETAR BREDA
  1. torek v mesecu
10.15 – 11.00 gibalnica 33 (1.b)
ŠOŠTARIĆ LIDIJA 1. sreda v mesecu 11.05 – 11.50 ZBORNICA POŠ REKA 2. C
ŠTIGLIC MATEJA
  1. sreda v mesecu
11.05 – 11.50 zbornica 1 zbornica 1
TEKAVC KOŠEC MIRIAM
  1. sreda v mesecu
9.10 – 9.55 zbornica reka 1. d
TKALEC SILVIJA 1.torek v mesecu 8.20 – 9.05 učilnica 3, VŠD učilnica 3, VŠD
TUŠ ALEŠ 1.  ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 Zbornica 1 TIT 3
UCMAN LEVAR MOJCA 1. petek v mesecu 7.30 – 8.15 ZBORNICA REKA učilnica 1.d
UREK PETRA 1. ponedeljek v mesecu 8.05-8.50 kabinet zgo kabinet zgo
UREKAR OSVALD ANJA
  1. sreda v mesecu
8.20-9.05 zbornica 2 zbornica 2
VABEL KATARINA 1. petek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet rs učilnica 4. a
VASIĆ DRAGANA 1. sreda v mesecu 9.10 – 9.55 kabinet rp kabinet rp ali gibalnica
VIČIČ DARINKA
  1. četrtek v mesecu
od 11.05 do 11.50 zbornica 1 učilnica št. 42
ZEMLJIČ VESNA
  1. petek v mesecu
10.15 – 11.00 gibalnica ali kabinet rp učilnica 1. a
ZUPANČIČ INGRID 1. petek v mesecu 8.20 – 9.05 GIBALNICA ALI KABINET RP GIBALNICA ALI KABINET RP
ŽIŽEK TINA
  1. ponedeljek v mesecu
8.20 – 9.05 ZBORNICA REKA ZBORNICA reka
ŽUGIČ VRANEŠEVIĆ LIDIJA
  1. sreda v mesecu
10.15. – 11.00 zbornica 1 zbornica 1

 

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 699 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost