Govorilne ure učiteljev

URNIK GOVORILNIH UR, ŠOLSKO LETO 2023/24

– dopoldanske govorilne ure bodo potekale po predhodnem dogovoru z učiteljem (po spodaj objavljenem urniku)

– popoldanske govorilne ure bodo potekale 1. četrtek v mesecu

 

 

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

 

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

1. ČETRTEK V MESECU

 HOČE: 16.30 – 17.30

PODRUŽNICA: 16.15 -17.15

PRIIMEK IN IME UČITELJA DAN URA OD – DO PROSTOR PROSTOR
BENCE MARUŠA TRETJI TOREK V MESECU 11.55 – 12.40 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
BOHNEC JASNA PRVI ČETRTEK V MESECU 7.00 – 8.00 PISARNA VRTEC KABINET DSP
BOREC SAŠA PRVI PETEK V MESECU 11.05 – 11.50 UČILNICA ŠT.  22 UČILNICA ŠT.  22
BRUMEC MRZLEKAR SUZANA PRVA SREDA V MESECU 11.55 – 12.40 GIBALNICA UČILNICA 3. B
CRISTEA V. LOREDANA PRVI ČETRTEK V MESECU 9.10 – 9.55 KABINET ŠT. 2, V VŠD ZBORNICA 1
ČERNEC VESNA PRVA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 GIBALNICA ZBORNICA 2
DEBELJAK MAJA PRVA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
DUH ALEKSANDER PRVI ČETRTEK V MESECU 11.55 – 12.40 KABINET ZGO KABINET ZGO
FRECE KATJA PRVA SREDA V MESECU 9.10 – 9.55 ZBORNICA REKA UČILNICA 4. C
FUCHS TEJA DRUGI PONEDELJEK V MESECU 11.55 – 12.40 ZBORNICA 2 UČILNICA 1. C
GABRIJAN PREŠEREN MATEJA PRVA SREDA V MESECU 11.55 – 12.40 KABINET RP UČILNICA 4. B
GERŽINIČ LUCIA DRUGI ČETRTEK V MESECU 7.30 – 8.20  KABINET DSP KABINET DSP
HARI SIMONA TRETJI TOREK V MESECU 11.55 – 12.40 ZBORNICA 2 ZBORNICA 2
HARTMAN NIKA PRVI PONEDELJEK V MESECU 10.15 – 11.00 GIBALNICA UČILNICA 2. B
HREN PATRICIJA TRETJI PONEDELJEK V MESECU 11.05 – 11.50 KABINET RP UČILNICA 2. A
JAKOPEC RAHELA PRVI PONEDELJEK V MESECU 11.05 – 11.50 ZBORNICA 2 ZBORNICA 2
JERIČ MAJA TRETJI TOREK V MESECU 12.45 – 13.30 KABINET RP KABINET RP
JOLIĆ VIOLETA PRVI PONEDELJEK V MESECU 12.00 – 12.45 ZBORNICA REKA ZBORNICA REKA
KAMBIČ ALEKSANDRA PRVI TOREK V MESECU 9.10 – 9.55 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT.  5
KARANOVIČ MAŠA PRVA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 KABINET DSP KABINET DSP
KARLATEC MOJCA DRUGI PONEDELJEK V MESECU 9.10 – 9.55 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
KOČEVAR VOLJČ TANJA DRUGI ČETRTEK V MESECU 11.05 – 11.50 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT.  7
KOKOL ANITA PRVA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 UČILNICA 5. A UČILNICA 5. A
KOLARIČ MOJCA PRVA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 GIBALNICA UČILNICA 2. C 
KOREN BOŠTJAN DRUGI ČETRTEK V MESECU 9.05 – 9.55 AVLA VŠD UČILNICA ŠT. 45 
KRAJNC ANDREJA DRUGI ČETRTEK V MESECU 8.20 – 9.05 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT. 6
KRAJNC JERNEJA DRUGI PETEK V MESECU 10.15 – 11.00 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
KRUMPAK KOTNIK SARA TRETJA SREDA V MESECU  12.00 – 12.45 ZBORNICA 2 ZBORNICA 2
LETONJA STANISLAVA PRVA SREDA V MESECU 9.10 – 9.55 KABINET FIZ (UČ. ŠT. 23) ZBORNICA 1
LIPUŠ JOCA PRVI ČETRTEK V MESECU 11.55 – 12.40 KABINET KEM ŠT. 43 UČILNICA ŠT. 42
MERČNIK BORUT TRETJI PETEK V MESECU 8.20 – 9.05 RAČUNALNIŠKA UČIL. RAČUNALNIŠKA UČIL.
METLIČAR VUKMANIČ DANIJELA PRVI TOREK V MESECU 11.55 – 12.40 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT. 8
MURŠEC SAŠA DRUGI TOREK V MESECU 11.55 – 12.40 KABINET DSP KABINET DSP
NIKOLIČ NATAŠA TRETJI ČETRTEK V MESECU 10.15 – 11.00 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT. 4
OBAHA SANJA PRVA SREDA V MESECU  11.05 – 11.50 UČILNICA ŠT. 45 ZBORNICA 1
ODER NUŠA PRVI TOREK V MESECU 8.20 – 9.05 KABINET DSP KABINET DSP
OLAS KOVAČ OLGA TRETJA  SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 GIBALNICA UČILNICA 3. C
PAPOTNIK LIDIJA PRVI PONEDELJEK V MESECU 11.05 – 11.50 GIBALNICA UČILNICA 5. B
PEĆANAC BRIGITA PRVI PETEK V MESECU 11.55 – 12.40 GIBALNICA UČILNICA 1. B
PEĆANAC DANIJELA DRUGA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 UČILNICA VŠD 2 UČILNICA VŠD 2
PETROVIĆ KOS MAJA PRVI PONEDELJEK V MESECU 8.20 – 9.05 ZBORNICA 2 ZBORNICA 2
PITAMIC JASNA PRVI ČETRTEK V MESECU  10.15 – 11.00 ZBORNICA REKA UČILNICA 3. D
POLŠE MOJCA PRVI PONEDELJEK V MESECU 8.20 – 9.05 KABINET ŠT. 2, V VŠD ZBORNICA 1
PRIJATELJ MOJCA DRUGA SREDA V MESECU 10.15 – 11.00 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
ROB NATALIJA PRVA SREDA V MESECU 11.05 – 11.50 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT. 12
SKERLOVNIK MAJA PRVI PONEDELJEK V MESECU 11.05 – 11.50 KABINET RS UČILNICA 1. A
SRNKO KARMEN DRUGA SREDA V MESECU 8.20 – 9.05 KABINET DSP KABINET DSP
ŠETAR BREDA PRVI TOREK V MESECU 11.05 – 11.50 KABINET RS UČILNICA 1. B
ŠOŠTER JULIJA PRVA SREDA V MESECU 9.10 – 9.55 UČILNICA ŠT. 23 UČILNICA ŠT. 23
ŠTIGLIC MATEJA PRVI TOREK V MESECU 7.30 – 8.15 ZBORNICA 1 UČILNICA ŠT. 15
TEKAVC KOŠEC MIRIAM PRVI PONEDELJEK V MESECU 8.20 – 9.00 SEJNA SOBA V REKI UČILNICA 2. D
TKALEC SILVIJA PRVI TOREK V MESECU 10.15 – 11.00 ZBORNICA REKA UČILNICA 5. C
UCMAN LEVAR MOJCA DRUGI PONEDELJEK V MESECU 10.15 – 11.00 KABINET RS UČILNICA 1. C
UREK PETRA TRETJI TOREK V MESECU 11.55 – 12.40 KABINET ZGO KABINET ZGO
UREKAR OSVALD ANJA PRVI PONEDELJEK V MESECU 8.20 – 9.05 ZBORNICA 2 ZBORNICA 2
VASIĆ DRAGANA PRVI PONEDELJEK V MESECU 12.45 – 13.30 UČILNICA 4. A UČILNICA 4. A
ZEMLJIČ VESNA PRVI TOREK V MESECU 11.05 – 11.50 UČILNICA 3. A UČILNICA 3. A
ZUPANČIČ INGRID PRVI TOREK V MESECU 10.15 – 11.00 ZBORNICA 2 UČILNICA 1. A
ŽIVEC MATEVŽ PRVI TOREK V MESECU 9.10 – 9. 55 UČILNICA ŠT. 3 ZBORNICA 1
ŽIŽEK TINA PRVI PONEDELJEK V MESECU  8.20 – 9.05 KABINET REKA KABINET REKA
ŽUGIČ VRANEŠEVIĆ LIDIJA DRUGI ČETRTEK V MESECU 11.05 – 11.50 ZBORNICA 1 ZBORNICA 1
         

 

 

Skupno 2.681 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost