Drage bralke, dragi bralci!

Ponovno lahko prelistate naše šolsko glasilo Sedmo čudo. Kakor vsako leto smo v šoli poleg vseh ostalih stvari brali, pisali, računali, peli pesmice, plesali, se igrali in pesmi kovali. Kar nekaj naštetega boste našli med prispevki naših učencev. Tudi velik nabor likovnih izdelkov krasi naše šolsko glasilo.

V tokratni izdaji boste lahko pokukali, kam vse nas je odnesla domišljija in ustvarjalnost naših učencev.

Hvala vsem, ki ste sodelovali pri tako pestri vsebini glasila.

Prijetno branje vam želim in lepe počitnice.

Sedmo čudo splet 2324 (.pdf)

Urednica Tina Žižek

LUKAS DOVNIK- šolski državni podprvak

V sredo 5. 6. 2024, je na atletskem stadionu Slovenska Bistrica, potekalo šolsko državno finalno tekmovanje v atletiki. Na tekmovanju je nastopilo 732 mladih športnikov, ki so prikazali odlične predstave in zanimive atletske boje. Barve naše šole je zastopal Lukas Dovnik, učenec 9.c razreda.

V teku na 1000 m za starejše učence je začel zelo dobro, ves čas vodil pred vsemi ostalimi (18 tekmovalcev). Žal je na koncu prečkal ciljno črto kot drugi, s časom 2:37,10.

Iskrene čestitke za izjemen rezultat!

Uč. Loredana Cristea