Spoštovani učenci, starši in učitelji!

Ob koncu šolskega leta zaključujemo še eno uspešno akcijo zbiranja odpadnega papirja in odsluženih kartuš/tonerjev.

V  šolskem letu 2023/2024 smo na centralni šoli zbrali 14.563 kg odpadnega papirja. Denar, ki so ga učenci zbrali z zbiranjem odpadnega papirja, je bil namenjen devetošolcem za potrebe valete.

Največ odpadnega papirja so zbrali učenci 8. b razreda, pod mentorstvom razredničarke Nataše Nikolić. Zbrali so 5.720 kg papirja. Za nagrado so prejeli slastne pice.

Denar od zbranih kartuš/tonerjev je namenjen šolskemu skladu. Na šoli smo letos zbrali 345 kosov odpadnih tonerjev/kartuš. Najbolj uspešni so bili učenci 3.a razreda po mentorstvom razredničarke Vesne Zemljič. Zbrali so 209 kosov odsluženih tonerjev/kartuš. Na zadnji šolski dan se bodo posladkali z okusnimi čokoladicami.

Z veseljem vas vabimo, da se tudi naslednje šolsko leto pridružite tako uspešnim eko akcijam.

Želimo vam lepe počitnice in ne pozabite na naravo!

Eko koordinatorji