Tudi letos nameravata oba organizatorja letovanj (ZPM in RK) organizirati in izpeljati letovanje, ZPM v Poreču in RK v Punatu.

Prijavnice so že objavljene na spletnih straneh organizatorjev. Če želite uveljavljati pravico do subvencije letovanja, ki jo za ta namen daje Občina Hoče-Slivnica, morate ob prijavnici poslati tudi kopijo veljavne odločbe o otroškem dodatku.

Prijavnica bo z vsemi potrebnimi prilogami služila kot osnovna rezervacija termina in kraja letovanja ter sredstev za subvencioniranje letovanja.

Vse podrobne informacije o letovanju otrok v Poreču (ZPM) najdete na spletni povezavi:

Skenirano prijavnico in veljavno odločbo o otroškem dodatku pošljete na

e-naslov: letovanja@zpm-mb.si ali po pošti na naslov ZPM Maribor, Razlagova ulica 16, 2000 Maribor.

Za letovanje v Punatu bo veljalo enako: skenirano prijavnico in odločbo lahko pošljete po e-pošti: letovanje@rkmb-drustvo.si. oz. po pošti na naslov RK Slovenije – OZ Maribor, Ulica Pariške komune 13, 2000 Maribor.

Informacije za letovanje v Punatu (RK Maribor) najdete na spletni povezavi:

www.punat.si

PROSIM VAS, DA PRIJAVNIC IN ODLOČB ZA OTROŠKI DODATEK NE NOSITE IN NE POŠILJATE V ŠOLO, AMPAK SAMO NA NASLOVE ORGANIZATORJEV!

Za dodatne informacije lahko pokličete šol. svet. delavko Dragico Borko, tel. št. 616 558 4.

Informacije pripravila šol. svet. delavka

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on Twitter
Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1